Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Speelgoedmuseum Kinderwereld is blij, wij gaan weer open!

Speelgoedmuseum Kinderwereld is blij, wij gaan weer open!

Wij zijn blij, heel blij, want na bijna 3 maanden in een lockdown te hebben gezeten, mag Speelgoedmuseum Kinderwereld eindelijk haar deuren weer openen voor het publiek.

Tijdens de gedwongen sluiting is er achter de schermen hard doorgewerkt. Er is flink gepoetst, geschilderd, gerestaureerd en voor zo goed als mogelijk is het museum Coronaproof gemaakt.

Vanaf zaterdag 6 juni 2020 is iedereen, mits goed gezond, weer van harte welkom.

Wij zijn er meer dan klaar voor!

Het museum hanteert de strikte regelgeving volgens de protocollen van de RIVM en de Museumvereniging.

Tijdens een bezoek wordt bij binnenkomst de bezoeker een flyer aangereikt met nog eens alle aandachtspuntjes op een rij.

Een bezoek aan Speelgoedmuseum Kinderwereld is alleen mogelijk als van tevoren wordt gereserveerd via deze website.

De tickets worden online middels een ticketservice gereserveerd en afgerekend. Omdat wij maximaal 30 bezoekers mogen ontvangen, wordt er gewerkt met tijdsloten (11-14 en 14-17 uur).

Kinderwereld beschikt over een grote club vrijwilligers, waarvan een groot deel in de risicogroep valt. Wij gaan dus eerst een beperkt aantal dagen open, en wel op de woensdagmiddag tussen 14 en 17 uur, en op de zaterdag en zondag tussen 11-14 en 14-17 uur.

Het is een voorzichtig begin, maar wel eentje waar wij met z’n allen lang naar hebben uitgekeken.

Voor eventuele vragen of nadere informatie kunt u altijd mailen naar info@museumkinderwereld.nl

Een bezoek aan Speelgoedmuseum Kinderwereld staat garant voor heel veel kinderplezier, zowel voor grote als kleine kinderen!