Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ready for take-off! Waterraketten bouwen en lanceren in Kinderwereld

Ready for take-off! Waterraketten bouwen en lanceren in Kinderwereld

De slogan ‘vakantiepret met de waterraket’ is inmiddels een begrip onder de volgers en bezoekers van Speelgoedmuseum Kinderwereld.

Na twee jaar in opslag geweest te zijn, is het lanceerplatform Cape Kinderwereld weer opgebouwd en ready for take-off. Op het platform staan installaties waarmee kinderen zelfgemaakte waterraketten kunnen lanceren.

Sinds jaren worden tijdens de zomervakantie onder begeleiding waterraketten geknutseld. Een lege plastic frisdrankfles (petfles) wordt omgebouwd tot een razendsnelle raket. Vanaf het platform Cape Kinderwereld kunnen kinderen de raket hoog de lucht in schieten. Met veel gespetter vindt de raket zijn weg terug naar de aarde. Hilariteit alom, want grote kans dat het publiek wordt verrast met rondvliegende waterdeeltjes.

Wil jij ook een waterraket bouwen en na het harde werken worden beloond met een raketijsje, kom dan naar Speelgoedmuseum Kinderwereld op woensdag 27 juli, 3, 10 en 17 augustus 2022 tussen 13 en 16 uur!

Neem een lege plastic frisdrankfles (petfles) mee!

Er gelden normale entreeprijzen, inclusief activiteit en een gratis raketijsje voor kinderen t/m 12 jaar.